Дата: 9 квітня 2019 о 11:01, Оновлено 9 квітня 2019 о 11:29

Я репортер — це моя майбутня робота!

Коли я посіла перше місце у міському конкурсі на кращого юного репортера, то зрозуміла, що рухаюсь у правильному напрямку.

Погляньте у дзеркало. Кого ви бачите? Людину. А чого хоче ця людина? Чи розуміє, чого прагне досягнути в житті? Саме у прагненні чогось, на мою думку, і полягає успішність будь-якої справи.

Усі найближчі мені люди ще з дитинства ставилися до мене як до особистості, доносячи основні принципи моралі, намагаючись і дати простір для розвитку та самостійності, і допомогти не зіпсуватися під тягарем спокус сучасного світу. Завдяки цьому я виросла тією людиною, яка ніколи не соромитиметься своїх смаків і завжди залишатиметься сама собою. Отже, мій шлях до вибору майбутньої професії був вільним.

Іще з дитячих років я хочу пов’язати своє життя з журналістикою. Любов до цього ремесла виникла спонтанно. В мене завжди виходило писати цікаві твори, але я ніколи не задумувалась, що це може стати в майбутньому моєю дорогою життя.

Проте, не можу не зізнатися в тому, скільки задоволення мені приносила ця справа, ті моменти, коли в безкрайому вирі фантазії ти пливеш ніби у човні і намагаєшся віднайти правильний шлях, віднайти власне “я”, аби потім донести до оточуючих весь сенс власних думок, оголивши душу і, можливо, змінити на краще своїми словами чиєсь життя. І коли переді мною постало питання, чого я хочу досягнути у житті і чого прагну насправді, я вже знала відповідь.

Журналістика – це спосіб життя, це голос, який кожного дня кличе за собою у різні куточки міста, області, країни і навіть світу. Журналіст – це найцікавіша професія. Щоб відчути її смак, потрібно зануритись у неї з головою, що я в майбутньому і прагну зробити.

Дарун Карина

Голова Міністерства «Прес - центр»

Веселі перерви

В нашій школі важливе значення мають не лише уроки, але й перерви, які в учнів молодших класів мають назву «Веселий час». З педагогічної точки зору ігри на перервах також мають важливе виховне та розвивальне значення. Після напруженої роботи в класі учням необхідний активний та жвавий відпочинок, який має бути певним чином організований та скоординований з метою забезпечення безпечного та активного проведення часу під час перерви. Рухливі ігри учнів позитивно впливають на їх емоції, виключаючи стреси та стимулюють їх рухливу активність. Такий варіант проведення часу на перерві дозволяє школярам відпочити та легше сприймати навчальний матеріал на наступному уроці.

Організація Об’єднаних Лідерів систематично організовує «Веселий час» для учнів молодших класів. Вони пропонують учням прийняти участь у таких рухливих іграх як «Перебіжки», «Передача м’яча», «Вовк та ягнятко», «Весела естафета», «На одній нозі по колу», «Джерело», «Зіпсований телефон», «Флешмоб» та інших. Організація даних ігор не вимагає багато часу, але викликає в учнів позитивні емоції, сприяє покращенню атмосфери в дитячому колективі, взаємовідносин між учнями, учнями та вчителем. Діти залюбки приймають участь у проведенні «Веселого часу» та проводять ігри як самостійно, так і під керівництвом вчителів.

Учні нашої школи вітають Норець Лесю за ІІІ місце в обласній олімпіаді з історії. Бажаємо тобі подальших успіхів та творчих злетів.

Конкурс на кращого лідера учнівського самоврядування

«Я - шкільний лідер - за мною майбутнє »

Президент шкільного учнівського самоврядування Норець Леся посіла друге місце у міському конкурсі на кращого лідера учнівського самоврядування «Я -  шкільний лідер - за мною майбутнє», який проводився Міським учнівським парламентом при управлінні освіти Херсонської міської ради, за ініціативою комісії з питань культури та духовного розвитку,  за підтримки управління освіти Херсонської міської ради з метою поширення позитивного досвіду роботи лідерів шкільного самоврядування.

На конкурс було презентовано візитну картку лідера, відеоролик «Я лідер – за мною моя команда!» та яскрава презентація хобі.

Вітаємо Лесю та її команду з перемогою!